Manufacturer of a wide range of products which include titanium gr 2 plain washers.
₹ 80 / Piece Get Latest Price
| Inner Diameter | 4 mm |
| Outer Diameter | 5 mm |
| Thickness | 1 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 50 / Piece Get Latest Price
| Inner Diameter | 4 mm |
| Outer Diameter | 5 mm |
| Thickness | 0.5 mm |
| Usage | Automobiles |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 55 / Piece Get Latest Price
| Inner Diameter | 4 mm |
| Outer Diameter | 6 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
| Usage | Automobiles |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Round |
Minimum order quantity: 100 Piece
Krish Mehta (CEO)
Tubotech Alloys Inc
Ground Floor, 25 Plot No 74/80, Patra Chawl, Maruti Mandir Marg, Pathan 2nd Street, Girgaon, Durgadevi Udyan
Mumbai - 400004, Maharashtra, India